Steeds vaker wordt ontdekt dat een dieet de oplossing is voor een lichamelijk ongemak. De grote variatie in dieetwensen, ziet u terug in ons uitgebreide assortiment. Bent u niet geheel zeker van een allergie of dieetwens? Vraag onze medewerkers dan eerst om advies!

Een greep uit ons assortiment

Spelt*

 

  • Ingrediënten: spelt volkoren, zout, gist, water en E 300
Gistvrij*

 

  • Ingrediënten: 100% volkorenmeel, zout, desem, water en E 300.
Zoutloos*

 

  • Ingrediënten wit: tarwebloem 100%, gist, water en E 300.
  • Ingrediënten bruin: tarwebloem 20%, meel 80%, gist en E 300.
Koemelk en Lactosevrij*

 

  • Ingrediënten: 100% molenvolkoren meel, desem en zout water.

* Deze broden worden direct na hun afkoelfase, gesneden en ingevroren

Speltbrood kent zijn oorsprong in de vroege middeleeuwen en was naast roggebrood een algemeen geconsumeerd brood. Spelt (Triticum spelta) is van origine een tarwesoort uit het gebied van de Vruchtbare Sikkel en kan zeer goed voor de broodbereiding gebruikt worden.

 

www.wikipedia.nl

Onze Speltbroden

Honing spelt**

 

  • Ingrediënten: spelt volkoren, zout, gist, water, zonnepitten, sesam, maanzaad, gerstemout-meel, sojagries, plantaardig vet, enzymen, E 300, E472e, suiker, cacaopoeder, ascorbinezuur en citroenzuur.
Spelt meergranen
100% Spelt*

 

  • Ingrediënten: spelt volkoren, zout, gist, water en E 300

* Deze broden worden direct na hun afkoelfase, gesneden en ingevroren
** Deze broden worden vanaf woensdag gebakken

Koolhydraatarm en Fjord, voor onze vaste klanten zijn dit ouwe bekenden. Waar de een uitblinkt in zijn uitstekende smaak vs koolhydraten verhouding, is de ander al op grote afstand te ruiken.

Afvallen door minder Koolhydraten

Koolhydraat-arm brood

 

  • Ingrediënten: tarwemeel, tarwe gluten, lijnzaad, soja granules, sesamzaad, soja bloem, tarwevezels, zout, water, E472, E322, E482, E471, geroosterde soja zemelen, roggebloem, geroosterde rogge moutbloem, geroosterde gereste moutbloem, kaliumchloride, E300, tarwemout, -bloem, tarwe enzymen.
Fjord

 

  • Ingrediënten: roggebloem, tarwe meel, zonnebloempitten, geroosterde soja granules, lijnzaad, tarwegluten, geroosterde roggemout bloem, geroosterde gerste moutbloem, zout, water, specerijen, (peper, komijn, kurkuma, gember), groenten (ui, paprika, knoflook, bouillon blokje), suiker, E300, rookaroma, tarwe moutbloem, tarwe enzymen
Voedingswaarde
Koolhydraatarmer broodStandaard wit brood
per 100 gr broodper sneetje (30gr)per 100 gr brood per sneetje (30gr)
Energie(kj)11643461062319
Eiwitten20.05.98.62.6
Koolhydraten(g)236.95316
Waarvan suikers(g)1.20.40.70.2
Vetten(g)11.73.51.50.5
Waarvan verzadigd(g)2.00.60.30.1
Voedingsvezels(g)6.11.91.40.4
Natrium(g)0.50.150.50.15